Piknik majowy 2014r. „Nie tylko dla seniora”
08.05.2014
Piknik majowy zorganizowany przez zarząd i członków Koła PZG w Raciborzu „Nie tylko dla seniora" odbył się 3 maja 2014r. na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Niesłyszących i Słabosłyszących w Raciborzu.
Pomimo nieatrakcyjnej pogody (zimno) przyszły całe rodziny osób Niesłyszących, również te osoby, które nie należą do PZG. Wspólnie bawili się wesoło i nieustraszenie. Zabawa rozpoczęła się o godz. 10.00 na boisku szkolnym. Wszyscy chętnie brali udział w zawodach rekreacyjnych, które przygotował nasz kolega Z. Tumula wraz z dwoma młodymi pomocnikami (R. Golinski, J. Słodziński). Po wszystkich zawodach i konkursach było wspólne grillowanie na ognisku przygotowanym przez kolegów R. Kipich-Słodzińskiego i W. Jurkiewicza. 
Po zakończonym pikniku o godz. 13.30 wszyscy uczestnicy przeszli do świetlicy Koła PZG w Raciborzu. Tutaj była kawa, ciastka lub herbata. W oczekiwaniu na wyniki konkursów i nagrody za udział w zawodach, były towarzyskie rozmowy i zabawy.

Zwycięzcy na zawodach rekreacyjnych:
Kobiety: I miejsce Maria Szczepańska
II miejsce Anna Morawiec
III miejsce Dorota Kipich-Słodzińska
Mężczyźni: I miejsce Mariusz Student
II miejsce Roman Słodziński
III miejsce Robert Bogucki

Tą drogą chcemy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom pikniku, zwłaszcza naszemu głównemu organizatorowi Z. Tumula oraz jego pomocnikom, a zwycięzcom gratulujemy.
Dziękujemy również wszystkim, którzy przybyli na nasz piknik majowy, pomimo nieciekawej pogody.

Zapraszamy również do zobaczenia zdjęć i filmiku.

Youtube.pl - http://youtu.be/5b1VD0BYRRk
Zdjęcia - http://www.pzg-raciborz.pl/galeria/galeria.php?idKat=7&id=39 
powrót »