Wojna w kosmosie, czyli kolejna książka Jacka Bartosiaka!

“Wojna w kosmosie”, czyli wyjątkowa książka o geopolityce!

Wojna W kosmosie (nie zWlekaj z zakupem – szybka Wysyłka i tani asortyment)” to wyjątkowa publikacja, której autorem jest Jacek Bartosiak. Książka ta sprawi, że zrozumiesz wreszcie geopolitykę.

Dzięki tej pozycji dowiesz się między innymi:

– jakie są ekonomiczne korzyści z panowania w kosmosie dla wielkich mocarstw,

– jak fizyczne prawa wszechświata wpływają na prawdopodobną eksplorację ekonomiczną kosmosu,

– oraz o jakie krytyczne miejsca wielkie mocarstwa będą konkurować w przyszłości.

W swojej książce autor przedstawia również prawdopodobny scenariusz wojny w kosmosie, która będzie miała miejsce za pięćdziesiąt lat.

Jacek Bartosiak, czyli najbardziej znany geopolityk w Polsce!

Jacek Bartosiak jest polskim prawnikiem, który zajmuje się strategią i polityką. Założyciel think tanku Strategy&Future. Jacek Bartosiak jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, który w latach 2013 – 2015 był ekspertem oraz członkiem rady Narodowego Centrum Studiów Strategicznych. Bartosiak prowadzi też kanał na YouTubie.

Jacek Bartosiak ma ogromną wiedzę z zakresu polityki oraz strategii, dlatego też dosyć często wypowiada się na temat prawdopodobnej wojny i relacji Polski z innymi państwami.

Bartosiak zajmuje się również pisaniem książek, które wyjaśniają czytelnikom geopolitykę i strategię. Jedną z najbardziej znanych publikacji Jacka Bartosiaka jest wydana przez Wydawnictwo Rebis bestsellerowa książka “Nadchodzi III wojna światowa”, którą napisał wraz z Piotrem Zychowiczem.

Inną bestsellerową publikacją tego autora jest książka zatytułowana “Rzeczpospolita między lądem a morzem. O wojnie i pokoju”, w której Jacek Bartosiak przedstawia czytelnikom przyczyny powstania Rzeczypospolitej oraz zastanawia się nad przyczynami porażek Polski na przestrzeni wieków. Materiały potrzebne do powstania tego dzieła Jacek Bartosiak zbierał latami.

Spośród innych publikacji tego autora warto wyróżnić następujące pozycje: “Koniec końca historii”, “Przeszłość jest prologiem”, “Armia Nowego Wzoru” oraz “Pacyfik i Eurazja. O wojnie”.